Propozimet tona per sot

DINJITET, EKSPERIENCE, CILESI, SHIJE!

Ejani te shijoni!

Larmishmeri gatimesh te fresketa e shijesh te perzgjedhura me kujdes nga mjeshteri yne i kuzhines, vijne cdo dite si propozime ditore.
Atmosfere e qete dhe relaksuese, sjell per ju ngrohtesine e nje shtepie! Tashme Floga ka marrë të tjera përmasa me fuqizimin e efektit qe do kete ushqimi i shërbyer mbi shëndetin dhe mirëqenien e klientëve! Krenohemi me kujdesin e treguar ndaj detajeve dhe dedikimin tonë për përsosmërine e gatimit!
Posedojme nje experience te gjate ne industrine e kulinarise, e cila na ndihmon t’ju udheheqim drejt nje stili jetese te shendetshem!


0689014443 & 044519444

Paketa BAZË
Vetëm 390 LEK

 1. Spaghetti me fileto dhe speca
 2. Sallatë cook and look

Paketa VEGJETARIANE
Vetëm 480 LEK

 1. Risotto integral me perime
 2. French onion soup
 3. Llokume me arra permeti

Paketa PREMIUM
Vetëm 540 LEK

 1. Bërxollë vici
 2. Speca të mbushur me djathë
 3. Sallatë me lakër të kuqe
 4. Kulac shtëpie

Paketa DIETIKE
Vetëm 540 LEK

 1. Kofshë pule e filetuar
 2. Tartar me thjerza
 3. Hurma